Dziś temat miły, lekki i przyjemny, w sam raz na spokojne niedzielne popołudnie – sztuczna błona dziewicza. Która z was nie chciałaby znów być dziewicą i móc radośnie krwawić, podczas przypadkowego stosunku z nowo poznanym partnerem? Podejrzewam, że żadna, ale w Japonii są rzesze kobiet, które nieustannie marzą o tym, malując paznokcie czy depilując nogi.

Na Allegro pojawiła się recepta na wszystkie bolączki przedwczesnej utraty dziewictwa. Jednym kliknięciem można zakupić sztuczną błonę dziewiczą. Cena waha się od 120zł do 250zł. Nie wiem czym się różnią poszczególne produkty. Boję się myśleć, a co dopiero sprawdzać.

Wypadałoby żebym napisał jak to działa. Z uwagi na fakt, że to obrzydliwe, zacytuję opis z aukcji na Allegro:

Jak to działa?

1) Ostrożnie włóż sztuczną błonę dziewiczą do swojej waginy 15-20 minut przed stosunkiem

2) Błona trochę się rozszerzy, „gnieżdząc się” w środku i wywołując uczucie „ciasności”

3) Kiedy Twój kochanek będzie się z Tobą kochał wypłynie z niej odpowiednia ilość płynu imitującego krew (syntetycznej żywicy albuminowej).

4) Dodaj do tego odrobinę postękiwania a nikt się nie zorientuje.

Super sprawa co nie? Aż samemu chce się spróbować. Gdybyście jednak byli niedecydowani, to sprzedawcy przekonują takimi hasłami jak „Sztuczna błona dziewicza – exxxtra zabawa!”, „Sztuczna błona dziewicza jest nietoksyczna”, czy „Produkt przeznaczony jest dla zdecydowanych kobiet które, chcą urozmaicić życie seksualne i zaskoczyć partnera”. Miłej zabawy zatem!