Nazywam się Jan Favre i jestem autorem tego bloga, więcej na mój temat dowiesz się w zakładce „o mnie”, natomiast slajd do prezentacji dla klienta znajdziesz tutaj.

 

O blogu

Stay Fly to blog o stylu życia w miejskim klimacie, na którym pojawiają się takie tematy jak muzyka, film, podróże, jedzenie, ciuchy, sprawy damsko-męskie, czy komentarze do aktualnych wydarzeń. Od 5 lat corocznie jestem wyróżniany jako jeden z najbardziej wpływowych blogerów w Polsce w najważniejszym branżowym rankingu (rok 2012rok 2013, rok 2014, rok 2015, rok 2016), a Stay Fly jest jednym z najczęściej polecanych blogów w zestawieniu Share Week (rok 2014, rok 2015, rok 2016). Oprócz tego, regularnie jestem prelegentem bądź panelistą na konferencjach związanych z internetem i reklamą.

 

O czytelnikach

93% czytelników bloga to osoby pełnoletnie. Większość ma wyższe wykształcenie bądź studiuje i mieszka w dużym mieście. 96% nie ma nic przeciwko tekstom, które powstają w wyniku współpracy reklamowej. Więcej o nich dowiesz się z badania czytelników, które przeprowadziłem w marcu tego roku, a poniżej publikuję aktualne miesięczne statystyki.

 

O możliwości współpracy

Mogę zareklamować Twój produkt na szereg różnych sposobów (recenzja, wpis kontekstowy, konkurs, relacja z wyjazdu, relacja z imprezy, lokowanie produktu w mediach społecznościowych), jeśli tylko jest on dobrej jakości, a Twoja marka pasuje do bloga. Podstawowa cena publikacji to 5000zł (wystawiam faktury vat, nie współpracuję barterowo). Jeśli chciałbyś nawiązać współpracę, ale nie masz pomysłu, co moglibyśmy razem zrobić lub masz jakieś wątpliwości bądź pytania innej natury, to pisz śmiało. Realizowałem wiele kampanii i mam spore doświadczenie we wciąganiu czytelników do angażującej promocji produktu.

 

O wcześniejszych kampaniach

Kilka przykładowych akcji, które realizowałem na blogu do tej pory:

– 6-miesięczna współpraca z marką Kropla Beskidu, promująca wprowadzenie ekologicznej butelki PlantBottle do Polski (zapowiedź akcji, relacja z wyjazdu do Tylicza, pomysły na wykorzystanie pustej butelkipokazanie idei upcyklingu)

kropla beskidu logo

 

– promocja filmu „Dziewczyna z portretu” z Eddiem Redmaynem i Alicią Vikander (tekst)

Dziewczyna z portretu plakat

 

– promocja wprowadzenia usługi Uber w Krakowie, której byłem ambasadorem (tekst)

uber logo

 

– 3-miesięczna współpraca z marką Somersby, promująca stworzony przez nich hasztag #friendsie i imprezę „Party Like a Lord” (tekst promujący #friendsie, konkurs z zaproszeniami na imprezę, relacja z imprezy)

somersby

 

– promocja nowego katalogu IKEA wraz z dedykowaną sesją zdjęciową (tekst)

ikea

 

– relacja z wyjazdowej premiery nowego programu partnerskiego Wizz Air (relacja)

wizz air

 

– test słuchawek Momentum-On marki Sennheiser (test)

SE_Logo_BL_Blue Just logo

 

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą reklamową napisz na:

kontakt@stayfly.pl