Close
Close

W tę sobotę, czyli 21 stycznia, odbędzie się coś dla oka (i żołądka, ale o tym później). W Russian Enso, na Karmelickiej 52, będzie miał miejsce pokaz nowej kolekcji Patrizii Pepe. Kim lub czym jest Patrizia Pepe? Nie mam pojęcia, ale z tego co wywnioskowałem z zaproszenia, to jakaś ekskluzywna marka ciuchów dla lasek.

To marka, którą charakteryzują cechy takie jak: elegancja, praktyczność, oryginalność i nowoczesność. Kolekcje Patrizia Pepe adresowane są przede wszystkim do kobiet nowoczesnych i odważnych, pogodzonych ze sobą, mających do siebie dystans, takich, które stać na autoironię.

Ogólnie na imprezie będzie można popatrzeć na ładne dziewczyny w ładnych ciuchach. Gdyby to wam nie wystarczało to:

– będzie welcome drink od Absoluta

– będzie catering czyli kanapeczki, sałateczki

– będzie loteria wizytówek z nagrodami (cokolwiek to znaczy)

– będą tańce na after party przy nucie granej przez Dja Blaze’a i Dj Spectra (niestety nie znam chłopaków)

– będzie coś dla dziewczyn – imprezę poprowadzi Jakub Wesołowski (tak, tak, to ten co gra Igora w “Na Wspólnej”)

Jeśli zainteresowały was laski, ciuchy, catering albo (nie daj Boże!) Wesołowski, to mam kolejne dobre info. Wjazd jest za friko, wystarczy wcześniej (im wcześniej tym lepiej, najlepiej jutro) odebrać zaproszenie w Restauracji Enso. To co? Do zobaczenia o 21:00?


(niżej jest kolejny tekst)

Blog Roku – głosujcie na Stay Fly!

Skip to entry content

Do tej pory cały czas ja robiłem coś dla was – pisałem, fotografowałem, filmowałem, testowałem, konsumowałem, opiniowałem i ogólnie się uzewnętrzniałem, obnażając swoją osobę do cna. Teraz wy możecie zrobić coś dla mnie!

Wiem, że już się cieszycie, ale spokojnie. Biorę udział w konkursie “Blog Roku 2011” organizowanym przez Blog.pl. Wiadomo, że mój blog jest najlepszy i nie mam żadnej konkurencji, ale nie wszyscy o tym wiedzą. Poza tym do wygrania jest “voucher na podróż marzeń” (jeszcze nie wiedzą, że chcę lecieć na Wenus) i nowy lapek (jako, że moja Toshiba się już psuje to przydałby się nowy).

Zastanawiacie się pewnie co musicie zrobić, żeby autor najlepszego polskiego bloga otrzymał należne mu fanty. Musicie na mnie zagłosować, a w zasadzie na mojego bloga tutaj. Nie jest to takie proste jakby się wydawało, bo trzepnie was po kieszeniach. Głosowanie odbywa się za pomocą smsów, a koszt jednego to 1,23zł. Jeśli macie więc wolną zetę plus vat, to ślijcie esy na Stay Fly. Jeśli nie, to bez obaw i tak będę dalej dla was pisał, bo robię to z zajawki i gigantycznego hajsu z reklam, który spływa na moje konto każdego dnia.


Premiery filmowe 2012 – Część #2 adaptacje

Skip to entry content

Parę dni temu rozpoczęliśmy cykl opisujący premiery filmów, które ukażą się na ekranach kin w tym roku. W pierwszej części, mieliście okazję się zapoznać z najciekawszymi kontynuacjami filmów. W części drugiej przedstawimy wam najbardziej interesujące adaptacje sztuk, książek i bajek. Enjoy!

premiery filmowe 2012

Rzeź

Najnowszy film Romana Polańskiego, który (przynajmniej w zapowiedziach) ma być komedią. Biorąc jednak pod uwagę, że oparty jest na sztuce “Bóg mordu”, a Romek pracował nad nim odsiadując wyrok, całkiem prawdopodobne, że nie będzie komedią. Film opowiada historię dwóch, z pozoru ułożonych i eleganckich, małżeństw, które wraz z rozwojem wydarzeń okazują się nie zupełnie “eleganckie”. Głównych bohaterów grają: Christoph Waltz, Kate Winslet, Jodie Foster i John C. Reilly.

ADAPTACJE KSIĄŻEK, BAJEK, GIER I KOMIKSÓW

Dziewczyna z tatuażem

W zeszły piątek na ekrany kin wjechał film w reżyserii Davida Finchera, który już przed premierą narobił sporo zamieszania. “Dziewczyna z tatuażem”, to amerykańska adaptacja “Millennium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet”, książki Stiega Larssona – światowego bestsellera. Jako, że sam jeszcze nie widziałem, to nie opiniuję, ale podobno Daniel Craig i Rooney Mara zrobili kawał dobrej roboty.

Snow White and The Huntsman

Królewna Śnieżka i Łowca

Słodką bajkę o Śnieżce i krasnoludkach wszyscy znają. Tym razem będzie bardziej hardcorowo. W czerwcu niewinna królewna będzie walczyć ze złą królową na śmierć i życie o należne jej królestwo, tocząc bitwy w założeniu porównywalne do tych z “Władcy pierścieni”. Mam nadzieję, że wyjdzie z tego coś więcej niż tylko pseudo-fantasy z człeko-podobnymi zwierzątkami biegającymi za kuso odzianą dziewicą.

Władca Pierścieni

Hobbit: niespodziewana podróż

Wzruszając0-zamulająca opowieść o ludziach poniżej metraczterdzieści zamieszkujących Śródziemię (jakby byli trochę wyżsi, to by mieszkali na śródmieściu). Zapowiada się na mega nudę. Tylko dla psychofanów Tolkiena.