Nazywam się Jan Favre i jestem autorem tego bloga, więcej na mój temat dowiesz się w zakładce “o mnie”, natomiast slajd do prezentacji dla klienta znajdziesz tutaj.

O blogu

Stay Fly to blog o stylu życia w miejskim klimacie, na którym pojawiają się takie tematy jak muzyka, film, podróże, jedzenie, ciuchy, sprawy damsko-męskie, czy komentarze do aktualnych wydarzeń. Od 5 lat corocznie jestem wyróżniany jako jeden z najbardziej wpływowych blogerów w Polsce w najważniejszym branżowym rankingu (rok 2012rok 2013, rok 2014, rok 2015, rok 2016), a Stay Fly jest jednym z najczęściej polecanych blogów w zestawieniu Share Week (rok 2014, rok 2015, rok 2016). Oprócz tego, regularnie jestem prelegentem bądź panelistą na konferencjach związanych z internetem i reklamą.

O czytelnikach

93% czytelników bloga to osoby pełnoletnie. Większość ma wyższe wykształcenie bądź studiuje i mieszka w dużym mieście. 96% nie ma nic przeciwko tekstom, które powstają w wyniku współpracy reklamowej. Więcej o nich dowiesz się z badania czytelników, które przeprowadziłem w marcu tego roku, a poniżej publikuję aktualne miesięczne statystyki.

O możliwości współpracy

Mogę zareklamować Twój produkt na szereg różnych sposobów (recenzja, wpis kontekstowy, konkurs, relacja z wyjazdu, relacja z imprezy, lokowanie produktu w mediach społecznościowych), jeśli tylko jest on dobrej jakości, a Twoja marka pasuje do bloga. Podstawowa cena publikacji to 4000zł + VAT (nie współpracuję barterowo). Jeśli chciałbyś nawiązać współpracę, ale nie masz pomysłu, co moglibyśmy razem zrobić lub masz jakieś wątpliwości bądź pytania innej natury, to pisz śmiało. Realizowałem wiele kampanii i mam spore doświadczenie we wciąganiu czytelników do angażującej promocji produktu.

O wcześniejszych kampaniach

Kilka przykładowych akcji, które realizowałem na blogu do tej pory:

– 6-miesięczna współpraca z marką Kropla Beskidu, promująca wprowadzenie ekologicznej butelki PlantBottle do Polski (zapowiedź akcji, relacja z wyjazdu do Tylicza, pomysły na wykorzystanie pustej butelkipokazanie idei upcyklingu)

kropla beskidu logo

– promocja filmu “Dziewczyna z portretu” z Eddiem Redmaynem i Alicią Vikander (tekst)

Dziewczyna z portretu plakat

– promocja wprowadzenia usługi Uber w Krakowie, której byłem ambasadorem (tekst)

uber logo

– promocja nowego katalogu IKEA wraz z dedykowaną sesją zdjęciową (tekst)

ikea

– relacja z wyjazdowej premiery nowego programu partnerskiego Wizz Air (relacja)

wizz air

– test słuchawek Momentum-On marki Sennheiser (test)

SE_Logo_BL_Blue Just logo

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą reklamową napisz na:

kontakt@stayfly.pl